.

.

New
KODASKIN Мотоцикл Обтекател Амблем Налепница Decal мотор одговара за ХОНДА CBR1000RR 2012-2014

KODASKIN Мотоцикл Обтекател Амблем Налепница Decal мотор одговара за ХОНДА CBR1000RR 2012-2014

DEN 1364.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.

Моден Дизајн со Висок квалитет и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плаќаат Бренд придружба обезбедување на квалитет по класа Направени во Кина има свои предности на квалитетот и цената На површина мора да биде чиста и сува

Детали

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
ЅВЕЗДА ОБЛАСТА ВИТЕЗ
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Налепница
Специјални Функции:
Никој
Објектот Ширина:
10inch
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
10kg
Објектот Висина:
10inch
Свеж

Избор на клиенти