.

.

New
Бесплатен превозот CSCQ363 ширина 0.5 m 5sqm вода трансфер печатење hydrographics филм хидро потопување филм

Бесплатен превозот CSCQ363 ширина 0.5 m 5sqm вода трансфер печатење hydrographics филм хидро потопување филм

DEN 1092.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Филмови може да се применува на сите видови на супстрати
вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
Филм Ширина
Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM
Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, Животинска Кожа,Цртан Филм, Метал
Член На Кралското Семејство Шема
Предности
1. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини,
Корисни совети.

Детали

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Дијаметар:
5 cm
Објектот Должина:
10 m
Објектот Тежина:
0.6 kg
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти