.

.

New
1m 50Sq TSKA133-2 Черепот Филм Слободен Трансфер Вода Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1m 50Sq TSKA133-2 Черепот Филм Слободен Трансфер Вода Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм

DEN 5928.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.

ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.
Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T/T или L/C такви традиционалните методи за плаќање само.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6.
TSAUTOP 1m 50 Sq TSKA133-2 Черепот Филм Слободен Трансфер Вода Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .

Детали

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
3kg
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Должина:
50m
Свеж

Избор на клиенти