.

.

New
1m 50Sq TSMD12523 Вода Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1m 50Sq TSMD12523 Вода Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм

DEN 5928.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.

една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .
TSAUTOP 1m 50 Sq TSMD12523 Вода Печатење Tsautop Филм Вода Трансфер Печатење Филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5.

Детали

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Должина:
50M
Ширина:
1M
Тежина:
4kg
Пакување големина:
110cm*21cm*21cm
ОЕМ:
Yes
Шема:
карбонски влакна / маскирна / цвеќиња / оган и сл.
Материјал:
PVA
превозот:
DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS/ТНТ/ПАТАРИНА
Пакет:
Пакет со меур заврши
Свеж

Избор на клиенти