.

.

New
1m 50Sq TSKA133-5 Черепот Хидро Печатење Филм Вода Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1m 50Sq TSKA133-5 Черепот Хидро Печатење Филм Вода Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм

DEN 5928.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.

Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале. Можете да стигнат до мене преку E-mail , Трговија менаџер(cn1511551968) и Skype(Eternallycai. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.

Детали

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
3kg
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Должина:
50m
Свеж

Избор на клиенти