.

.

New
Бесплатен превозот TSH113A ширина 50cm x 10m 5Sqm карбонски влакна шема хидрографски печатени филм вода трансфер филм

Бесплатен превозот TSH113A ширина 50cm x 10m 5Sqm карбонски влакна шема хидрографски печатени филм вода трансфер филм

DEN 1092.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот
член на кралското семејство шема на трети лица
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн
слика во . За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи.
Филм Ширина
Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM
Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, Животинска Кожа,Цртан Филм, Метал
Член На Кралското Семејство Шема
Предности
1.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.

Детали

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
10m
Широк:
0.5 m
Тежина:
За 0,6 kg
Пакување големина:
60cm*15cm*10см
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти