.

.

New
TSKH9023 1M*10M Прст Коска Шема Хидрографски Филм Ширина Вода Трансфер Печатење Филмови

TSKH9023 1M*10M Прст Коска Шема Хидрографски Филм Ширина Вода Трансфер Печатење Филмови

DEN 1008.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена)
4. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени обрасци,
некои модели достапни само од нашата компанија. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот
член на кралското семејство шема на трети страни. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати
вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение.

Детали

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
10m
Широк:
1m
Тежина:
1.5 КГ
Пакување големина:
110cm*10см*9cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти