.

.

New
24V 3000 ВРТЕЖИ во минута со Постојано Магнетно Четка DC Мотор 5mm Дијаметар Вратило 2 Терминали Попуст

24V 3000 ВРТЕЖИ во минута со Постојано Магнетно Четка DC Мотор 5mm Дијаметар Вратило 2 Терминали Попуст

DEN 672.00

Стока
Достапно.


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската обичаи, инаку тоа е веројатно нема да добијат пакет конечно. Ви благодариме за соработката!
- Ние не сме одговорни за неиспорака предизвикани од кои купувачот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Спецификации :
Име на производ DC Мотор, Отценети Напон 24 V DC Номинална Струја 0.06 Моќ 7 W Излезна Брзина 3000 RPM, Отценети вртежен момент 300 G.cm Бунари со Дијаметар од 5mm/ 0.24" Вкупната Големина 81 x 38mm/ 3.2" x 1.50"(L*D) Кабел Должина 200mm /7.9" Материјал Метал, Електронски Делови Главната Боја Темно Сива, Сребрена Тон Тежина 273g Пакет Содржина
1 x DC Мотор

Детали

Commutation:
четка
Употреба:
Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед,Home Апарат,Брод
Број На Модел На:
ZYTD-38SRZ-Р
сертификација:
CCC
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Напон(V):
24v DC
Вртежен момент:
300g.cm
Тип:
Опрема Мотор
Постојана Струја(A):
0.06 На
Излезна Моќност:
7W
Ефикасност:
3000 Вртежи во минута
Свеж

Избор на клиенти