.

.

New
24V DC 60W 20RPM 5 Н. М Пластични Опрема Црв И Опрема гаражни врати Опрема Моторни Негативни и Позитивни Ротација Со Себе Заклучување

24V DC 60W 20RPM 5 Н. М Пластични Опрема Црв И Опрема гаражни врати Опрема Моторни Негативни и Позитивни Ротација Со Себе Заклучување

DEN 3456.00

Стока
Достапно.


Детали

сертификација:
RoHS,CE,CCC
Commutation:
четка
Употреба:
Фан,Електричен Велосипед,Дома Апаратот
Вртежен момент:
5 Н м
Број На Модел На:
D60-24V-60W-20RPM
Постојана Струја(A):
2-2.5
Излезна Моќност:
60W
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
20 ВРТЕЖИ во минута
Напон(V):
24v
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Изградба:
Насочена Мотор
Употреба:
Гаражни Врати Мотор
Тип На Производ:
четка dc мотор
Моторни дијаметар:
61MM
Дијаметар на ОКНО :
10ММ (со рамен вратило)
должина на вратило:
38mm
Свеж

Избор на клиенти