.

.

New
DC6V-12V 80-160 ВРТЕЖИ во минута ZGA25R-370 минијатурни DC опрема motor Power Tools / Електрични / DIY Прибор за моторни

DC6V-12V 80-160 ВРТЕЖИ во минута ZGA25R-370 минијатурни DC опрема motor Power Tools / Електрични / DIY Прибор за моторни

DEN 1779.00
DEN 2044.80

Стока
Достапно.


Моторот дијаметар : 24.3 MM
Опрема кутија надворешен дијаметар : 25 ММ
Излез бунари со дијаметар на оска : 3.95 MM
Намалувањето thewire : 5 :
Вкупната тежина : 91 g
6 V напон :
Актуелни : 0.07 На
Брзина : 80 r
9 V напон :
Актуелни : 0.08 На
Брзина : 120 r
Напон : 12 V
Актуелни : 0.12 На
Брзина : 160 р

Детали

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
четка
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
80-160rpm
Постојана Струја(A):
0.12 На
Излезна Моќност:
W
Напон(V):
DC6V-12V
Број На Модел На:
ZGA25R-370
Употреба:
Фан,Дома Апаратот
Ефикасност:
Други
Свеж

Избор на клиенти