.

.

New
15W DC brushless мотор 12V24V можат да бидат позитивни и негативни вози изградена-во високо-брзина на мотор

15W DC brushless мотор 12V24V можат да бидат позитивни и негативни вози изградена-во високо-брзина на мотор

DEN 4679.52

Стока
Достапно.

15 W DC brushless мотор 12 V24 V можат да бидат позитивни и негативни вози изградена-во високо-брзина на мотор
Тип на производ : XD-WS45 SRZ Карактеристики : голем вртежен момент, може да биде позитивно и негативно се вози вграден Мотор големина : (единица : мм)
Совети за некои корисници : Бразил : ве Молиме да не информирате на CNPJ(Компанија) или CPF(Приватни) откако ќе го постави цел. Аргентина : ве Молиме да не информирате вашиот CUIT откако ќе го постави цел. Руската : Тоа е најдобро да имате име на фирмата, или барем ги твоето полно име.

Детали

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
12V 3000rpm, 12V 4000rpm, 24V 3000rpm, 24V 4000rpm
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
сертификација:
CE
Commutation:
Brushless
Тип:
Опрема Мотор
Постојана Струја(A):
0.2-0.45 На
Изградба:
Постојан Магнет
Излезна Моќност:
15w
Вртежен момент:
12V531.4-545.3 g.cm/24V668.2-738.6 g.cm
Број На Модел На:
XD-WS45SRZ
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Карактеристики:
голем вртежен момент, може да биде позитивно и негативно се вози изградена-во
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
3000-4000rpm
Напон(V):
DC 12v/24v
Постојано трчање време:
24 часа
моторни живот:
30.000 часа
Бучава:
40 dB
Свеж

Избор на клиенти