.

.

New
DC 12V 10000RPM 3mmx12mm Вратило 2 Игли 36mm Дијаметар Електричен Мотор

DC 12V 10000RPM 3mmx12mm Вратило 2 Игли 36mm Дијаметар Електричен Мотор

DEN 467.52

Стока
Достапно.

Име на производ DC Микро Моторни Напон DC 12 V Брзина 10000 RPM Број на Пиновите 2 Големината на Телото 36 x 50mm/ 1.4" x 2"(D*H) Вратило Големина
3 x 12mm/ 0.12" x 0.47"(Кол.*L) Вкупна Должина 74mm / 3" Главна Боја Сребрена Тон Материјал Метал

Детали

Тип:
како опис шоу
сертификација:
како опис шоу
Свеж

Избор на клиенти