.

.

New
3 линии Постојана брзина LINIX Опрема редуктор моторни 60JB15G0832 YN60-220-10 220V 10W Забавување на нови оригинални

3 линии Постојана брзина LINIX Опрема редуктор моторни 60JB15G0832 YN60-220-10 220V 10W Забавување на нови оригинални

DEN 4560.00

Стока
Достапно.

ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас.
Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!!
сакате да имате среќен шопинг!
.
На Моторни фабрика места,
LINIX ( залог ) 60 JB15 G0832 YN60-220-10
220 V 10 W забавување брзина на мотор
ако ви треба други paramter како што е подолу, ве молиме контактирајте со нас!
Сооднос : 3,510,151,820,253,040 50 6,075,100,120,150,180,300 сооднос има над 360 големи место
Здраво Драги Сите,
добредојдовте на нашата продавница.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback. се разбира.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја. ве молиме оставете масажа
со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо.Со цел да се спаси двете страни проверка
време ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до
надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите за само
направи чекор како што ви кажав .ако не можете да најдете
производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .
Answer : ___________________________ NOTE :
1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди.

Детали

Commutation:
четка
Постојана Струја(A):
a
Број На Модел На:
60JB15G0832 YN60-220-10
Тип:
Опрема Мотор
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
r/m
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Употреба:
Автоматизација
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти