.

.

New
Мулти-функција, Линеарна Actuator Моторни 6000N DC12/24V Удар 50mm TG-100 Hi-Q

Мулти-функција, Линеарна Actuator Моторни 6000N DC12/24V Удар 50mm TG-100 Hi-Q

DEN 1188.00

Стока
Достапно.

Напон : 12,24 V
Макс Удар/Напон : 600 KG/600 KG
Стандард Удар : S=(50,100,150,600..1900)mm(Спецификација може да се прилагоди)
Мин Монтажа Димензија : L=S+175mm
Не-оптоварување на ветер : 40mm/s max
Удар&Брзина : 5mm/s(600 KG)-40mm/s(70 KG)
Средина Температура : -26℃~+85℃
Заштита на животната средина на Ниво : IP54
Со патување се префрлат во внатрешноста
Бучава Помалку од 42d B
Може да одговара за далечинска контрола
објектот испратите International express,пакетот ќе пристигне повеќето земји во 10 дена

Детали

сертификација:
Други
Тип:
основен мотор
Свеж

Избор на клиенти