.

.

New
24V DC 15W Мали Пластични МИНИ Vibrating Мотор

24V DC 15W Мали Пластични МИНИ Vibrating Мотор

DEN 567.00
DEN 651.84

Стока
Достапно.


24 V DC 15 W Мали Пластични МИНИ Vibrating Мотор
Напон : 24 V
Тековната:0.2 На
Брзина : 3000rpm
Прав : 15 W
Големина на : 136*66*54mm
Цел : масажи кревет за масажа стол физикална терапија кревет динамичен седиште медицински инструмент тресат фидер вибрациона плоча жабата хранење плоча На вибрации кат артефакт Различни massager, итн

Детали

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
24v
Употреба:
брод
Излезна Моќност:
30W
Тип:
Микро Мотор
Постојана Струја(A):
0.1 А
Commutation:
четка
Број На Модел На:
MVE21M
Заштита На Функција:
Водоотпорен
Ефикасност:
NO
Употреба:
индустрија
сертификација:
ISO
Модел:
24v
моќност:
15w
Брзина:
3000RPM
тековната:
0.2 На
Големина:
136*66*54mm
Свеж

Избор на клиенти