.

.

New
12V DC 6000RPM вртежен момент Магнетни Мини Електричен Мотор за DIY Играчки Автомобили

12V DC 6000RPM вртежен момент Магнетни Мини Електричен Мотор за DIY Играчки Автомобили

DEN 225.60

Стока
Достапно.

Име на производ Моторни Оценет Напон 12 V DC Номинална Брзина 6000 ВРТЕЖИ во минута Вратило Големина 13 x 2mm/0.51" x 0.079" (L*D) Моторни Тело Должина 32.5 mm/1.46" Мотор Тело со Дијаметар од 28mm/1.1" Вкупна Должина(Вклучени Pin) 58mm/2.3" Материјал Метал, Електронски Делови Боја на Тон Сребро.

Детали

Тип:
како опис шоу
сертификација:
како опис шоу
Свеж

Избор на клиенти