.

.

New
J396Y DIY 310 Микро DC Мотор со Шарени Крокодил Клип Технологија на Изработка на Продажба во Загуба

J396Y DIY 310 Микро DC Мотор со Шарени Крокодил Клип Технологија на Изработка на Продажба во Загуба

DEN 96.00
DEN 101.28

Стока
Достапно.


Пакетот вклучува : 1pc Моторни димензии : дијаметар 24mm, висина 21mm Бунари со дијаметар : 2mm, должина 9mm Напон спектар : 1.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.5-6 V Моторни брзина : под 3 V не-оптоварување брзина е 4000 RPM, под 6 V е 7000 RPM Струја : под 3 V 20m A, заклучени-rotate тековната 260m A/ под 6 V 30m A, заклучени-rotate тековната 480m A Клип големина : clip length 25мм, жица должина 22cm, жица со дијаметар од 2mm Жица боја : случајни испрати , ве молиме да забележите тоа, ние нема да ги прифатат назначен боја
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.

Детали

сертификација:
ROHS,CE,CCC,УЛ,VDE
Commutation:
четка
Излезна Моќност:
/
Ефикасност:
ИЕ 4
Напон(V):
/
Изградба:
Постојан Магнет
Тип:
Микро Мотор
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Број На Модел На:
310
Вртежен момент:
/
Бренд Име:
Pixiuonline
Постојана Струја(A):
/
Употреба:
Модел
Свеж

Избор на клиенти