.

.

New
Серво опрема моторни 70SZ54PX216 14r/мин 55W 110V

Серво опрема моторни 70SZ54PX216 14r/мин 55W 110V

DEN 5638.00
DEN 6480.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
FHW
сертификација:
CCC,CE
Тип:
Опрема Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
четка
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Постојана Струја(A):
A
Излезна Моќност:
55w
Напон(V):
110V
Број На Модел На:
70SZ54PX216
Употреба:
Брод,Автомобил,Електричен Велосипед,Вентилатор,Дома Апаратот
Вртежен момент:
Nm
Ефикасност:
Други
Употреба:
Други
Свеж

Избор на клиенти