.

.

New
1pc Cid 10 до 18 brushless dc мотор 400W 48V brushless dc мотор постојан магнет bldc мотор

1pc Cid 10 до 18 brushless dc мотор 400W 48V brushless dc мотор постојан магнет bldc мотор

DEN 9695.00
DEN 10204.80

Стока
Достапно.


1pc Cid 10 до 18 brushless dc мотор 400 W 48 V brushless
dc мотор постојан магнет bldc моторни Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика шоу
Опис :
За различни Cid на моторот, можете да контактирате со нас

Детали

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Број На Модел На:
Z5BLD400-48GN+5GN 200K
Commutation:
Brushless
Употреба:
Автомобил,Електричен Велосипед
Тип:
Опрема Мотор
Излезна Моќност:
400W
Изградба:
Постојан Магнет
Број На Производ:
H0916
Тежина:
5KG
Напон(V):
48V
Свеж

Избор на клиенти