.

.

New
5000rpm 6V 130sh Магнетни Фината Моторика Мали Димензии Голем вртежен момент Висока Моќност Играчка Мотори DIY Автомобил, Брод, Авион Модел Постави Делови

5000rpm 6V 130sh Магнетни Фината Моторика Мали Димензии Голем вртежен момент Висока Моќност Играчка Мотори DIY Автомобил, Брод,

DEN 795.84

Стока
Достапно.

Вистински мерења на облека може да се разликуваат од 1cm до 3cm поради различни количина на ткаенина се водат кога мерење. Вашата исплата е безбедно со Ali Express, како што се одржа во Зачувам сметка додека цел е доставен до вас.
Кинеската Нова Година Празник Известување ! ! ! ! ! ! Почитувани Купувачи, Ние ќе го запре превозот од 24-ти јануари, 2018 до 5 Март, 2018. Ако се утврди дека пакетот се водат за исчезнати во транзит, ние ќе понуди замена или враќање на средствата. Ако не добие пакет во рамките на очекувано време на испорака, ве молиме да не известите, така што ќе може да се провери со поштенските услуги. Откако пакетот ќе биде прифатен од страна на вашиот земји поштенска услуга, детали, исто така, ќе бидат прикажани на вашата земји локални поштенски следење на веб-сајтот. Ви благодариме!
5000rpm 6 V 130sh Магнетни Фината Моторика Мали Димензии Голем вртежен момент Висока Моќност Играчка Мотори DIY Автомобил, Брод, Авион Модел Постави Делови
10pcs/многу
пакување : една многу се 10pcs предмети
напомена : ќе има некои мали црни точки или почеток на моторни поради долго време акции или долго превозот на патот.Ви благодариме за вашето разбирање. (2018/1/24 - 2018/3/5) Сите фабрики и шпедиција ќе имаат подолг одмор во текот на овој период. Ве молиме да бидете трпеливи за испорака во шпицот пати како на поштенски услуги носи многу високи количини на парцели, кој може да предизвика одложувања.

Детали

сертификација:
ROHS,CE,CCC,УЛ,VDE
Commutation:
Brushless
Вртежен момент:
1.5-9V
Тип:
Микро Мотор
Постојана Струја(A):
1.5-9V
Број На Модел На:
130sh
Излезна Моќност:
1.5-9V
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Изградба:
-
Употреба:
Itme
Ефикасност:
-
Свеж

Избор на клиенти