.

.

New
30pcs/многу N20 ,3V /25000RPM,Микро DC мотор,Играчка модел на моторот ,моторни авиони diy моторни Бесплатен Превозот

30pcs/многу N20 ,3V /25000RPM,Микро DC мотор,Играчка модел на моторот ,моторни авиони diy моторни Бесплатен Превозот

DEN 4800.00

Стока
Достапно.

ASLONG RF1220 DC Мотор Микро Моторни 6 V14000 вртежи во минута 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 160.00 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG JRS540 минијатурни DC мотор со опрема 200pcs/многу бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/EMS US$ 220.00 /многу
50 парчиња / многу
ASLONG JSLFF-180 авиони brushless мотор DC мотор со голема брзина моторни играчка моторни US$ 2.75 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG висок квалитет FF030 мини моторни микро моторни бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
Aslong ВАЛУТНА-260 SA минијатурни DC мотор мали моторни 6-26 V D-облик на вратило бесплатен превозот САД$ 160.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG RF-300 EA DC мотор автомобил CD player, соларни моторни 200pcs/многу бесплатен превозот преку "федекс" /ems/dhl US$ 120.00 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG RF300-12300 DC мотори соларен мотор 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 120.00 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG FK-280 Микро DC мотор со опрема 6 V6500 вртежи во минута 12 V13000 вртежи во минута со бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
детали за производот
Тип : FF-N20
Работен напон : 1.5-6 V
Номинална напон : 3 V Брзина : 25000 вртежи во минута

Детали

Commutation:
четка
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
ASLONG
Свеж

Избор на клиенти