.

.

New
100pcs/многу 280 Јаглерод четка Микро мотор менувач DC мотор Магнетни моторни 12V 0.1 А 11600RPM Електричен мотор Бесплатен превозот

100pcs/многу 280 Јаглерод четка Микро мотор менувач DC мотор Магнетни моторни 12V 0.1 А 11600RPM Електричен мотор Бесплатен превозот

DEN 5760.00

Стока
Достапно.

ASLONG JFF-130 железо Hougaimada висока spped DC мотор 6 V 7000rpm бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG висок квалитет R365 Микро DC Мотор бесплатен превозот САД$ 220.00 /многу
100 парчиња / многу
aslong FF-180 PH минијатурни DC мотор играчка моторни електричен мотор 2.4 V8100 вртежи во минута со бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
aslong FF260 DC микро моторни микро моторни електричен мотор бесплатен превозот од DHL/EMS/федекс US$ 150.00 /многу
100 парчиња / многу
Aslong RF370-16320 DC brushless мотор двојно вратило моторни 370 моторни US$ 220.00 /многу
100 парчиња / многу
Aslong висок квалитет RF-520 микро моторни 12 V DC моторни пречки бесплатен превозот САД$ 198.00 /многу
100 парчиња / многу
Aslong висок квалитет RS550 SM-6530 Микро DC Мотор со голема Брзина Брод Мотор бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/EMS US$ 298.00 /многу
30 парчиња / многу
ASLONG FK-280 Микро DC мотор со опрема 6 V6500 вртежи во минута 12 V13000 вртежи во минута со бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
детали за производот

Детали

Commutation:
четка
Тип:
Опрема Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
CCC,CE
Бренд Име:
ASLONG
Свеж

Избор на клиенти