.

.

New
100pcs/многу,6v,12000rpm, РЕ-280RA Микро DC мотор,Играчка моторот,Моторни Модел,Слободни shiping

100pcs/многу,6v,12000rpm, РЕ-280RA Микро DC мотор,Играчка моторот,Моторни Модел,Слободни shiping

DEN 6240.00

Стока
Достапно.

Aslong висок квалитет RF-520 микро моторни 12 V DC моторни пречки бесплатен превозот САД$ 198.00 /многу
100 парчиња / многу
aslong FF260 DC микро моторни микро моторни електричен мотор бесплатен превозот од DHL/EMS/федекс US$ 150.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG висок квалитет R365 Микро DC Мотор бесплатен превозот САД$ 220.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG JFF-130 железо Hougaimada висока spped DC мотор 6 V 7000rpm бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG висок квалитет на РК-372 Микро DC Мотор 6 V 2250rpm/мин 12 V 4500rpm / мин 24 V 9000rpm/мин US$ 250.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG FF-050 SB микро моторни мини моторни микро моторни модел авиони мотори бесплатен превозот САД$ 150.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG висок квалитет FF030 мини моторни микро моторни бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
Aslong ВАЛУТНА-260 SA минијатурни DC мотор мали моторни 6-26 V D-облик на вратило бесплатен превозот САД$ 160.00 /многу
100 парчиња / многу
детали за производот

Детали

Commutation:
четка
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
ASLONG
Свеж

Избор на клиенти