.

.

New
100pcs/многу,1.5-6v, JRF-N60 Микро DC мотор,1230 Мотор,Слободни shiping

100pcs/многу,1.5-6v, JRF-N60 Микро DC мотор,1230 Мотор,Слободни shiping

DEN 6240.00

Стока
Достапно.

10pcs/многу,12-120v,2000-8000rpm,SN3658 Микро DC мотор,Мотор,ниска брзина,променлива Напон спектар,Меѓусебно Јаглерод,Слободни shiping US$ 150.00 /многу
10 парчиња / многу
30pcs/многу N20 ,3 V /25000 RPM,Микро DC мотор,Играчка модел на моторот ,моторни авиони diy моторни Бесплатен Превозот САД$ 100.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG RF1220 DC Мотор Микро Моторни 6 V14000 вртежи во минута 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 160.00 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG JRS540 минијатурни DC мотор со опрема 200pcs/многу бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/EMS US$ 220.00 /многу
50 парчиња / многу
ASLONG JSLFF-180 авиони brushless мотор DC мотор со голема брзина моторни играчка моторни US$ 2.75 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG RF300-12300 DC мотори соларен мотор 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 120.00 /многу
200 парчиња / многу
100pcs/многу,12v,6000rpm, RF3525 Микро DC мотор,Мотор,Слободни shiping US$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
Aslong висок квалитет fk-130rh четка моторни dc мотор 12 V Брзина 7200r/мин бесплатен превозот САД$ 120.00 /многу
100 парчиња / многу
детали за производот

Детали

Commutation:
четка
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
ASLONG
Свеж

Избор на клиенти