.

.

New
100pcs/многу,6-12v,12v/7000rpm, РК-3429 Микро DC мотор,Мотор,Слободни shiping

100pcs/многу,6-12v,12v/7000rpm, РК-3429 Микро DC мотор,Мотор,Слободни shiping

DEN 9600.00

Стока
Достапно.

Aslong висок квалитет RS550 SM-6530 Микро DC Мотор со голема Брзина Брод Мотор бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/EMS US$ 298.00 /многу
30 парчиња / многу
Aslong RF370-16320 DC brushless мотор двојно вратило моторни 370 моторни US$ 220.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG висок квалитет FF030 мини моторни микро моторни бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
Aslong ВАЛУТНА-260 SA минијатурни DC мотор мали моторни 6-26 V D-облик на вратило бесплатен превозот САД$ 160.00 /многу
100 парчиња / многу
aslong FF-180 PH минијатурни DC мотор играчка моторни електричен мотор 2.4 V8100 вртежи во минута со бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG FK-280 Микро DC мотор со опрема 6 V6500 вртежи во минута 12 V13000 вртежи во минута со бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG FF-050 SB микро моторни мини моторни микро моторни модел авиони мотори бесплатен превозот САД$ 150.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG висок квалитет на РК-372 Микро DC Мотор 6 V 2250rpm/мин 12 V 4500rpm / мин 24 V 9000rpm/мин US$ 250.00 /многу
100 парчиња / многу
детали за производот

Детали

Commutation:
четка
Тип:
Опрема Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
CCC,CE
Бренд Име:
ASLONG
Свеж

Избор на клиенти