.

.

New
100pcs/многу,12/24v,6000rpm,РА-520 Микро DC мотор, Мотор,Слободни shiping

100pcs/многу,12/24v,6000rpm,РА-520 Микро DC мотор, Мотор,Слободни shiping

DEN 9926.00
DEN 10560.00

Стока
Достапно.

100pcs/многу,1.5-6v 3500rpm, RF300-12350 Микро DC мотор,Соларни експериментални мотор,Слободни shiping US$ 120.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу,DC 12-24v,3000-10000rpm, A3530 C Микро DC мотор, Мотор,Јаглерод четка мотори,Слободни shiping US$ 200.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу,8-16v,11090-12500rpm,ФК-280 PC DC мотор,Мотор,M0.8+10 T метал опрема,Слободни shiping US$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG висок квалитет на РК-372 Микро DC Мотор 6 V 2250rpm/мин 12 V 4500rpm / мин 24 V 9000rpm/мин US$ 250.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG RF300-12300 DC мотори соларен мотор 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 120.00 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG RF-300 EA DC мотор автомобил CD player, соларни моторни 200pcs/многу бесплатен превозот преку "федекс" /ems/dhl US$ 120.00 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG JRS540 минијатурни DC мотор со опрема 200pcs/многу бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/EMS US$ 220.00 /многу
50 парчиња / многу
ASLONG JSLFF-180 авиони brushless мотор DC мотор со голема брзина моторни играчка моторни US$ 2.75 /многу
200 парчиња / многу
детали за производот
Главните цели : медицинска опрема, како што се каси gearmotors
Моторни модел; RA-520
Погонски напон : од 12-24 V
12 V 6000 револуции во минута
24 V 6000 револуции во минута

Детали

Commutation:
четка
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
CCC,CE
Бренд Име:
ASLONG
Свеж

Избор на клиенти