.

.

New
100pcs/многу,DC 1.5-9v,2000-4000rpm RC300FT DC мотор, Микро мотор ,CD плеер,Игра машина, мотор, Слободни shiping

100pcs/многу,DC 1.5-9v,2000-4000rpm RC300FT DC мотор, Микро мотор ,CD плеер,Игра машина, мотор, Слободни shiping

DEN 5414.00
DEN 5760.00

Стока
Достапно.

Aslong висок квалитет RS550 SM-6530 Микро DC Мотор со голема Брзина Брод Мотор бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/EMS US$ 298.00 /многу
30 парчиња / многу
Aslong RF370-16320 DC brushless мотор двојно вратило моторни 370 моторни US$ 220.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу 280 Јаглерод четка Микро мотор менувач DC мотор Магнетни моторни 12 V 0.1 А 11600 RPM Електричен мотор Бесплатен превозот САД$ 120.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу,1.5-6v, JRF-N60 Микро DC мотор,1230 Мотор,Слободни shiping US$ 130.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу,AR260 Двојно вратило моторот,Моторни,Микро DC мотор,Слободни shiping US$ 150.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу,6-12v,12v/7000rpm, РК-3429 Микро DC мотор,Мотор,Слободни shiping US$ 200.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу,8-16v,11090-12500rpm,ФК-280 PC DC мотор,Мотор,M0.8+10 T метал опрема,Слободни shiping US$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу,DC 12-24v,3000-10000rpm, A3530 C Микро DC мотор, Мотор,Јаглерод четка мотори,Слободни shiping US$ 200.00 /многу
100 парчиња / многу
детали за производот

Детали

Commutation:
четка
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
ASLONG
Свеж

Избор на клиенти