.

.

New
100pcs/многу, 1.5-3v,A1234 Рамен на вибрации на моторот,Torsional vibrating мотор,Слободни shiping

100pcs/многу, 1.5-3v,A1234 Рамен на вибрации на моторот,Torsional vibrating мотор,Слободни shiping

DEN 6720.00

Стока
Достапно.

Aslong TB500 микро на вибрации на моторот DC мотор 6-12 V 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
200 парчиња / многу
aslong RF300 DC микро моторни вибрации на моторот играчка моторни 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 160.00 /многу
200 парчиња / многу
Aslong 280 микро на вибрации на моторот DC мотор играчка моторни вибрации на моторот бесплатен превозот САД$ 150.00 /многу
100 парчиња / многу
Aslong JFF-050 микро на вибрации на моторот 3-6 V DC мотор бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG 4 HK08-Y мобилен телефон на вибрации на моторот микро на вибрации на моторот 200pcs/многу бесплатен превозот со ЕМС/DHL/ФЕДЕКС US$ 140.00 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG 140 моторни massager моторни вибрации на моторот 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 160.00 /многу
200 парчиња / многу
ASLONG RF1220 микро мини вибрации на моторот на вибрации на моторот микро-моторни бесплатен превозот САД$ 200.00 /многу
100 парчиња / многу
ASLONG 280 вибрации на моторот масажа за моторни играчка моторни Микро Моторни бесплатен превозот САД$ 180.00 /многу
100 парчиња / многу
детали за производот
Модел : A1234
За телефонот не почне да вибрира, убавина опрема, око massager и така натаму.
Оперативен напон : 1.5-3 V

Детали

Commutation:
четка
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
ASLONG
Свеж

Избор на клиенти