.

.

New
1suit од не ' Рѓосувачки Челик Лист J261b Модел на Автомобил со 4 N20 Опрема Моторни DIY Модел на Автомобил Шасија Рамка Бесплатен Превозот Продаде во Загуба

1suit од не ' Рѓосувачки Челик Лист J261b Модел на Автомобил со 4 N20 Опрема Моторни DIY Модел на Автомобил Шасија Рамка Бесплатен

DEN 1404.00
DEN 1478.40

Стока
Достапно.

Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
4 : Други земји : 15-45 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.

Детали

Број На Модел На:
J261b
сертификација:
ROHS,CE,CCC,УЛ,VDE
Бренд Име:
Pixiuonline
Commutation:
четка
Излезна Моќност:
/
Напон(V):
/
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Вртежен момент:
/
Тип:
Опрема Мотор
Постојана Струја(A):
/
Ефикасност:
/
Употреба:
Модел
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
/
Свеж

Избор на клиенти