.

.

New
Нови 15pcs Сите метални опрема 130 мотор менувач редуктор моторни Долгата оска висок Квалитет

Нови 15pcs Сите метални опрема 130 мотор менувач редуктор моторни Долгата оска висок Квалитет

DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Нови 15pcspcs Сите метални опрема 130 мотор менувач редуктор моторни Долгата оска висок Квалитет Спецификации : Моторни спецификации : MM 15*20*25 (130 мотор)
Опрема кутија со дијаметар : 20.2 MM (планетарен редуктор)
Висина : 46.5 MM (моторни + менувачот) не содржат излезна окно
Излез окно : 4 ММ (двојно рамен малку 2 MM)
Излез вратило должина : 67 MM (почнувајќи од предниот панел)
Тежина : 62 G
Брзина : 12 V 11500 ВРТЕЖИ во минута
24 V 23000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА
Брзина : 12 V 70 ВРТЕЖИ во минута
24 V 145 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА
Намалување размер : 1 : 158 (Сите метални опрема)
Актуелни : 0.12 На
Pakage вклучувајќи : 15pcs

Детали

Постојана Струја(A):
0.12
Употреба:
брод
Излезна Моќност:
-
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Вртежен момент:
-
Напон(V):
12-24V
Број На Модел На:
9298
Ефикасност:
-
Употреба:
Играчка
Заштита На Функција:
-
Тип:
-
Изградба:
-
кориснички:
Yes
Напон:
12-24V
Свеж

Избор на клиенти