.

.

New
MITSUMI Постојан магнет DC 545 Моторни Wind Генератори/Страна/DIY

MITSUMI Постојан магнет DC 545 Моторни Wind Генератори/Страна/DIY

DEN 540.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.


MITSUMI Постојан магнет DC 545 Моторни Wind Генератори/Страна/DIY
Спецификација :
Напон : DC 12-24 V
Брзина : 2800-5400 RPM
Вратило Дијаметар : 3.17 mm
Пакет Вклучувајќи
моторни x 1

Детали

сертификација:
CCC
Тип:
Микро Мотор
Свеж

Избор на клиенти