.

.

New
DRELD 10Pcs 3мм x 140mm Рамен Дијамант Игла Датотека Сечење Поправка на Рачни Алатки за Метал Керамички Стакло Gem Камен Челик, Прекалени

DRELD 10Pcs 3мм x 140mm Рамен Дијамант Игла Датотека Сечење Поправка на Рачни Алатки за Метал Керамички Стакло Gem Камен Челик,

DEN 192.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов.Голема идеален за метал, камен, стакло итн. Корисна игла датотека е широко се користи за уметнички занает или накит одлуки. Ова е круг игла датотеката која е соодветна за употреба на најтврдокорните челик, керамика, стакло, камен, gem камен и други хард-to-file површини. Круг игла датотека се користи за зголемување дупка или круг исклучување на раб. Лесно контрола nonslip се справи со површина tapers да казна точка. За фино поднесување и полирање на работни места на разни тешко материјали. Материјал : Челик. Метални делови месо тело со Дијаметар*Должина : 3*140mm/0.12"*5.51". Ширина : 6mm/0.24"
Пакет се Вклучени 10 x Рамен Игла Датотека
Со производот

Детали

Бренд Име:
DRELD
Тип:
Игла Датотеки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Круг Игла Датотека
Материјал:
Челик
is_customized:
Yes
Метални делови месо тело со Дијаметар*Должина:
3*140mm/0.12
Ширина:
6mm/0.24
За:
појачани челик, керамика, стакло, камен, gem камен
Свеж

Избор на клиенти