.

.

New
Fixmee 1/4 инчи месо тело 6 инчи Долго Стигнат до Двојно се Намали Карбид Ротари Брус долг животен век

Fixmee 1/4 инчи месо тело 6 инчи Долго Стигнат до Двојно се Намали Карбид Ротари Брус долг животен век

DEN 898.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Карактеристики : Machinable материјали : леано железо, фрлија челик, имајќи челик, висока јаглероден челик, хром-никел легиран, бронза, месинг и други метали или плочки, мермер, жад на коските и на други неметални. Висока ефикасност, квалитет на крај, долг животен век, добра економска се враќа. Лесен за употреба, безбедна и сигурна, може да го намали трудот интензитет. Механички делови chamfering, заокружување и жлебот за обработка. Dual Комора е прекрстени линии, не е лесно да се блокира линии, повеќе погодна за објект на релативно ниска густина на материјалот. Карактеристики : Материјал : Карбид 4pc Долго Стигнат до Двојно се Намали Карбид Ротари Брус Постави Одлична за Високи Перформанси на Моторот Работа 1/4" месо тело и 6" Должина Сет Вклучува : 1pc топката крајот цилиндар 3/8" x 3/4" 1pc топката форма 3/8" 1pc заострените конус крајот 3/4" x 3/8" 1pc заострените конус крајот, 1" x 1/2" Пакетот вклучува : 4pcsПоставите Карбид ротари алатки(1pc главата е 10мм.други 3pc е 8мм)

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Ротари Датотеки
Бренд Име:
fixmee
Свеж

Избор на клиенти