.

.

New
симпатична А4 хартија, кеси монета кеси 225X305mm ПВЦ пластични пакет Office Документ 12pcs / многу

симпатична А4 хартија, кеси монета кеси 225X305mm ПВЦ пластични пакет Office Документ 12pcs / многу

DEN 543.00
DEN 603.84

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете ги на располагање адреса,e-mail,лице за контакт,особено контакт телефон,тоа е многу важно,ние ќе се задржи во допир со тебе во врска со пратката.
Повратни информации
1.Ако possibe, ние силно препорачуваме да користите DHL изразување на зедницата, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата.
Пакет детали
1.Користете Меур Торба да се спакуваат и потоа OPP вреќа пакет по парче,неколку парчиња по голема OPP вреќа.
започнете
en d
Име на производ : A4 snap хартиени кеси Материјал : ПВЦ Тежина : 18g / a Пакување : 12pcs / многу Големина : 22.Ве молиме изберете заинтересирани предмети за вашата нарачка.Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите ценети клиенти и се надевам дека ќе го стори истото за нас, ако сте среќни со вашиот купување и нашите услуги.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Вие исто така може да e-mail вашата нарачка и за нас и плаќаат со Western Union или Банкарски Пренесување по добивање на нашата сметка.Ние брод светот.Ние ќе брод наредби во рамките вети време.Бесплатни HK пост воздух mail,Нормално испорача време е за 20~45 дена до вашата врата, оваа услуга е завршен од страна на двете Кинеската поштата и вашиот локален поштата.

Детали

Големина:
22.5*30.5cm
Тип:
Документ Торба
Обликот:
Торба
Број На Модел На:
FH-1889
Бренд Име:
Што jugal
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
A4
Свеж

Избор на клиенти