.

.

New
Нови Оригиналниот Далечински Управувач за јамаха RX-V2300 RX-V3000 RX-V3300 RX-V3200 RX-V1 AV моќност засилувач RAV220 RAV223 221 226 227

Нови Оригиналниот Далечински Управувач за јамаха RX-V2300 RX-V3000 RX-V3300 RX-V3200 RX-V1 AV моќност засилувач RAV220 RAV223

DEN 2052.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Кинески копчето икони
Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински origina l далечинска контрола
Вид на снимање Слика

Детали

Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Број На Модел На:
no
Свеж

Избор на клиенти