.

.

New
далечински управувач погоден за samsung тв AA59-00756A aa59-00752a aa59-00813a aa59-00816a 3D SMART TV

далечински управувач погоден за samsung тв AA59-00756A aa59-00752a aa59-00813a aa59-00816a 3D SMART TV

DEN 143.52

Стока
Достапно.

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации. (Correos Економија Кралската Пошта Економија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) ако треба да имаат следење на информации, ве молиме да одберете други изрази, како што се : Ali Express Стандард на Превозот.Кина пост воздух mail и повеќе. тв далечински управувач погоден за SAMSUNG овој далечински управувач логото е huayu ЗА модел е : јазик : АНГЛИСКИ ве молиме забележете : оваа не е оригиналниот далечински .е univesal далечински управувач . Во основа функции може да се користи.може да биде неколку копчиња не се исти .
packag листата : далечински управувач 1pcs (без батерија)

Детали

Бренд Име:
hononjo
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
L1088
Пакет:
Yes
Канал:
1
Фреквенција:
315 Mhz
Свеж

Избор на клиенти