.

.

New
YINGRAY Замена Далечински управувач за Мицубиши клима уред Далечински Управувач RKT502A420

YINGRAY Замена Далечински управувач за Мицубиши клима уред Далечински Управувач RKT502A420

DEN 287.00
DEN 574.08

Стока
Достапно.


1. YINGRAY Замена За Мицубиши клима уред Далечински Управувач RKT502 A420
2. Не вклучувајќи ја и батеријата.
3. Тоа има и греење&ладење функции.
4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел.
5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
Свеж

Избор на клиенти