.

.

New
Врвот се Занимава Замена Далечински Управувач за Samsung HD LED Телевизори AA5900602A AA59-00602A

Врвот се Занимава Замена Далечински Управувач за Samsung HD LED Телевизори AA5900602A AA59-00602A

DEN 174.00
DEN 185.28

Стока
Достапно.


Не програмирање е потребно - само одговара на батерии во. Потребни 2 батерии со големина AAA (не се испорачува). Сликата покажува вистинскиот телефон обезбедени. Ова е сосема нов замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински. Не програмирање е потребно - само одговара на батерии во.
Потребни 2 батерии со големина AAA (не се испорачува).
Сликата покажува вистинскиот телефон обезбедени.
Ова е сосема нов замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински.
Одговара на следните модели : UE19 ES4000
UE22 ES5000
UE22 ES5000 W
UE26 EH4000 W
UE32 EH4000
UE32 EH4000 K
UE32 EH4000 W
UE32 EH4003
UE32 EH4003 W
UE32 EH5200
UE37 EH5000 K
UE39 EH5003 W
UE40 EH5000
UE40 EH5000 K
UE46 EH5000
UE46 EH5000 K
UE60 EH6000 K
материјал : ABS
боја : црна
пакување : 1*Далечински Управувач
Samsung се регистрирани трговски марки на Samsung, Inc. Производите на Samsung компатибилни и не се одобрени од страна на Samsung, Inc.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Бренд Име:
Fasdga
Употреба:
Универзална
Безжична Комуникација:
RF
Свеж

Избор на клиенти