.

.

New
ТВ Далечински Управувач Blu-ray DVD Плеер Далечински Управувач За SAMSUNG.AK59-00104R Диск BD-C5500/BD-C7500/BD-C6900/BD-C5300/BD-5500C

ТВ Далечински Управувач Blu-ray DVD Плеер Далечински Управувач За SAMSUNG.AK59-00104R Диск BD-C5500/BD-C7500/BD-C6900/BD-C5300/BD-5500C

DEN 167.00
DEN 182.88

Стока
Достапно.

78g
Компатибилен модел : за Samsung Blu-Ray диск BD-C5500/BD-C7500/BD-C6900/BD-C5300/BD-5500 C/ BD-C5900/BD-C6500/BD-C5500/BD-C6800/BD-C7509/BD-C7900
BD-C6600
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Посветен мени копчиња за навигација, директен канал пристап за дигитални ТВ. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
1 x ТВ Далечинска Контрола
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.

Детали

Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
TV на Далечинскиот Управувач за Samsung
Пакет:
No
Фреквенција:
Никој
Напојување:
2 x AAA батерија(Не се Вклучени)
боја:
Црна
Производ големина:
прибл. 210*55*20mm/8.26*2.16*0.78
Нето тежина:
прибл. 78g
Компатибилен Модел:
За Samsung
Свеж

Избор на клиенти