.

.

New
(4 парчиња/многу) YORK Далечински Управувач клима уред делови за Сплит И Преносни Климатизација 0001

(4 парчиња/многу) YORK Далечински Управувач клима уред делови за Сплит И Преносни Климатизација 0001

DEN 840.00
DEN 1679.04

Стока
Достапно.


Овој далечински контролер е замена за ЈОРК и други брендови на производи.
Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Детали

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
Свеж

Избор на клиенти