.

.

New
YINGRAY Замена Далечински управувач за Помошен клима уред Далечински Управувач климатизација делови

YINGRAY Замена Далечински управувач за Помошен клима уред Далечински Управувач климатизација делови

DEN 336.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.


-1. YINGRAY Замена Далечински управувач за Помошен клима уред Далечински Управувач
(Ве молиме, бидете сигурни дека вашиот стар далечински управувач е истиот или сличен со слика)
2. Не батеријата Вклучена.
3. Греење и ладење Функција.
4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел.
5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
Свеж

Избор на клиенти