.

.

New
Замена за YORK Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач YORK2

Замена за YORK Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач YORK2

DEN 360.00
DEN 719.04

Стока
Достапно.


Овој далечински управувач YORK2 е замена за
ЈОРК и други брендови на производи.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Овој далечински има и Ладење & Греење Функции .
Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Детали

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
Свеж

Избор на клиенти