.

.

New
Оригиналниот Проектор Далечински Управувач за Infocus проектори IN100 IN102 IN104 IN106 IN105 , ИТН

Оригиналниот Проектор Далечински Управувач за Infocus проектори IN100 IN102 IN104 IN106 IN105 , ИТН

DEN 984.00

Стока
Достапно.


Исто така, може да укажуваат на тоа Што е најдобра цена за прогласување вредност на фактура
2.Ве молиме почекајте трпение.
Плаќање
1 може да се плати цел на Aliexpress
2.
Ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја ,ние ќе не носат на изгубени.Ве молиме слободно контактирајте со нас
Испорака
1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/ Aramex/ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму
2.За вашиот 5 ѕвезди повратни информации, ние ќе биде многу ценета и ќе ви даде разумен попуст за вашата следна цел.
Одличен! Одличен! Одличен! Одличен! Одличен!
.Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас , тоа е најдобар начин да го реши секој проблем.
3 Општо Земено,7-15 дена за DHL/UPS/Федекс испорака.15 -25 daysfor ЕМС испорака.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери. TKS
Важно
1 за Да ги избегнете високите даночни обично ние шоу "ПОДАРОК" и пониска цена на царинење на состојба. Ви благодариме за соработката.И ако сакате да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму,
Се разбира, ние исто така може да се прифати.Како што знаеме,Франција, Бразил и Турција имаат строги увоз политика. Ви благодариме
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво да се реши тоа. 20 - 39 Кина Пост Воздух достава на Пошта,но транзит пати може да се разликуваат
бидејќи на викендите, многу зависи од курирска компанија
Ние не можеше да се контролира лошите временски услови, ако тоа влијае на пакет испорака.

Детали

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Број На Модел На:
IN100 IN102 IN104 IN106 IN105
Свеж

Избор на клиенти