.

.

New
Далечински Управувач За Sony РМ-ED008 KDL-26P302H KDL-32S2510 KDL-32S2520 KDL-32S2530 KDL-32V2500 KDL-40S2510 Bravia LCD HDTV ТВ

Далечински Управувач За Sony РМ-ED008 KDL-26P302H KDL-32S2510 KDL-32S2520 KDL-32S2530 KDL-32V2500 KDL-40S2510 Bravia LCD HDTV

DEN 589.44

Стока
Достапно.

користете АА*2 батерија,батерии не се вклучени. количина попуст е достапен
Превозот
1. пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.

Детали

Употреба:
Универзална,ТВ
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти