.

.

New
Далечински Управувач За Sony KDL-40D3500 KDL-26U2000 KDL-40D3550 KDL-40P300H KDL-40P302H KDL-40P3000 KDL-40P3020 Bravia LCD HDTV ТВ

Далечински Управувач За Sony KDL-40D3500 KDL-26U2000 KDL-40D3550 KDL-40P300H KDL-40P302H KDL-40P3000 KDL-40P3020 Bravia LCD HDTV

DEN 584.64

Стока
Достапно.

Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што KDL-40 P3030 KDL-40 S2800 KDL-40 S3000 KDL-40 S3010 KDL-40 T2600 KDL-40 T2800 KDL-40 T3000 KDL-40 U3000 KDL-40 V3000 KDL-46 D3000 KDL-46 D3010 KDL-46 D3500 KDL-46 S3000 KDL-46 V3000 32 U2300 РМ-ED008 KDL-32 S2510 KDL-32 S2520 KDL-32 S2530 KDL-32 V2500 KDL-40 S2510 KDL-40 S2530 KDL-40 T3500 KDL-40 V2500 KDL-40 V2900 KDL-40 W2000 KDL-46 S2510 KDL-46 S2530 KDL-46 T3500 KDL-46 V2500 KDL-46 W2000 KDL-32 P3000
3 . Нашиот производ е внимателно прегледани од нас.
Returens и размена
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин. Објектот ќе биде од Кина во светот. Сосема Нов компатибилен далечински управувач. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.

Детали

Употреба:
Универзална,ТВ
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти