.

.

New
НОВ далечински управувач За ЈАМАХА домашно кино CD DVD RX-V350 RX-V357 htr5830 RX-v359

НОВ далечински управувач За ЈАМАХА домашно кино CD DVD RX-V350 RX-V357 htr5830 RX-v359

DEN 246.00
DEN 282.24

Стока
Достапно.

Физичка штета е секоја штета која не е предизвикана од било нормално абење. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот следење на број или испорака потврда по 3 работни дена. Ние со нетрпение очекуваме да добиете одлична услуга! Се враќа Нуди на нашите клиенти е гаранција (90) дена од датумот на фактурата) Замена на задоволство или гаранција на надомест на сите набавки, со исклучок на човечките Штета предизвикана од неуспех или неисправност на проектор. За целосна гаранција детали, ве молиме контактирајте со нас. S не ќе му ги надомести купувачот за оригиналниот трошоците за превозот. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена. Следење на број ќе бидат испратени до вас, откако објект се обработува и се испраќаат. да добиете на стоки, ако сте во брзање, ве Молиме изберете брзо shippig начин : DHL Вашиот предмет ќе бидат обработени и се испраќаат надвор рок од 1-3 дена. Клиентот треба да видливо прикаже бројот на RMA (s) на превозот етикета содржи врати производот. Откако издадени, RMA броеви се валидни за 40 дена и мора да се врати на Л. S не ќе го прифати враќа без претходно овластување и RMA број. Услуги на клиентите Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Ако добиеме објект кој е физички оштетени, ќе бидат вратени на купувачот на ваш трошок. Контактирајте со вашиот локален обичај брокер за дополнителни информации / барања.

Детали

Бренд Име:
XingZhiHua
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
RAV22
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Свеж

Избор на клиенти