.

.

New
Mayitr 1pc Универзален Далечински Controll со Научат Функција Smart Управувач за ТВ СЕДНА DVD

Mayitr 1pc Универзален Далечински Controll со Научат Функција Smart Управувач за ТВ СЕДНА DVD

DEN 143.00
DEN 170.40

Стока
Достапно.


Спецификација :
Бренд нови
Компатибилен со : ТВ, САТ, ДВД и други инфрацрвените уреди
Усвојува техники на брзо код лоцирање, тоа може да ја копирате на кодови/функции од вашиот оригинален IR-далечински контроли
Дава 3 уреди/126 копчињата за учење, можете да изберете да ги научат функционални копчиња опционално за вашите домашни уреди
Најдобар избор во користењето на повеќе уреди со постојана меморија по едноставно учење поставување
Напојува со 2*AAA батерии( не се вклучени)
Големина : стан.
EA0001240
Важни Информации :
Мора да имате оригиналниот далечински управувач да го научат тоа е копчето за функција.1"
Боја : Како на сликите покажуваат
Пакет : 1x Remote Controller (батеријата не се вклучуваат)
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Детали

Пакет:
No
Бренд Име:
Mayitr
Безжична Комуникација:
IR
Употреба:
TV
Број На Модел На:
Далечинска Контрола
Канал:
1
Свеж

Избор на клиенти