.

.

New
(4pcs) YINGRAY Замена Далечински управувач за GREE МОБ TRANE Electrolux клима уред Далечински Управувач Број на Модел на Y512F2 Y512F Y512

(4pcs) YINGRAY Замена Далечински управувач за GREE МОБ TRANE Electrolux клима уред Далечински Управувач Број на Модел на Y512F2

DEN 840.00
DEN 1679.04

Стока
Достапно.

-(4pieces/Многу) 1. YINGRAY Замена Далечински управувач за GREE МОБ TRANE Electrolux YORK ЛЕНОКС СИНА ЅВЕЗДА VIVAX TOSOT МОБ Превозникот Пронаоѓач Кондор ATC ANWO Comfortstar Clima Mania AERMEC Aeronik ASAMI climamania climoo digi ДИГИТАЛНИ ecoaire ducasa EWT EWT CLIMA Фишер fujitherma Goodweather Kenso МИЛЕР MUNDCLIMA NCP nord pac pensonic РЕНОВА СИГМА синклер рока Танго Tasaki tempblue trendair unicalair vertex vesser клима уред Далечински Управувач Број на Модел : Y512 F2 Y512 F Y512 2. Не батеријата Вклучена. 3. Греење и ладење Функции. 4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел. 5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
Свеж

Избор на клиенти