.

.

New
(4pcs) YINGRAY Замена Далечински управувач за DAIKIN клима уред Далечински Управувач Нема. ARC433A15 ARC433A46 ARC433A4 ARC433A82 ARC433A83

(4pcs) YINGRAY Замена Далечински управувач за DAIKIN клима уред Далечински Управувач Нема. ARC433A15 ARC433A46 ARC433A4 ARC433A82

DEN 840.00
DEN 1679.04

Стока
Достапно.

-(4pieces/Многу) 1. YINGRAY Замена Далечински управувач за Daikin клима уред Далечински Управувач Број на Модел :
ARC433 A15 ARC433 A4
ARC433 A21 ARC433 A33
ARC433 A46 ARC433 A51
ARC433 A82 ARC433 A83
ARC433 A84
ARC433 B43 ARC433 B70 ARC433 B71 2. Не батеријата Вклучена. 3. Греење и ладење Функции. 4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел. 5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
Свеж

Избор на клиенти