.

.

New
Оригиналниот Проектор Далечински Управувач за Acer проектори P1100C P1101 P1165 P165P P1166 P1166P P1200

Оригиналниот Проектор Далечински Управувач за Acer проектори P1100C P1101 P1165 P165P P1166 P1166P P1200

DEN 432.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво да се реши тоа.
Повратни информации
1.Како што знаеме,Франција, Бразил и Турција имаат строги увоз политика.Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас , тоа е најдобар начин да го реши секој проблем. TKS
Важно
1 за Да ги избегнете високите даночни обично ние шоу "ПОДАРОК" и пониска цена на царинење на состојба.Па може да ни укажуваат на тоа што треба да правиме.Ве молиме почекајте трпение.И ако сакате да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму,
Се разбира, ние исто така може да се прифати.
Одличен! Одличен! Одличен! Одличен! Одличен!
. Ви благодариме за соработката.
Оригиналниот Проектор Далечински Управувач за Acer проектори P1100 C P1101 P1165 P165 P P1166 P1166 P P1200
Плаќање
1 може да се плати цел на Aliexpress
2.
Исто така, може да укажуваат на тоа Што е најдобра цена за прогласување вредност на фактура
2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.15 -25 daysfor ЕМС испорака.
Ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја ,ние ќе не носат на изгубени.За вашиот 5 ѕвезди повратни информации, ние ќе биде многу ценета и ќе ви даде разумен попуст за вашата следна цел. 20 - 39 Кина Пост Воздух достава на Пошта,но транзит пати може да се разликуваат
бидејќи на викендите, многу зависи од курирска компанија
Ние не можеше да се контролира лошите временски услови, ако тоа влијае на пакет испорака.

Детали

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Број На Модел На:
P1100C P1101 P1165 P165P P1166 P1166P P1200
Свеж

Избор на клиенти